Virtuaalkonverents "ATH - Tublist tüdrukust läbipõlenud naiseks"

Kutse virtuaalkonverentsile “ATH - Tublist tüdrukust läbipõlenud naiseks”!

Olete väga oodatud 24. septembril toimuvale virtuaalsele teaduskonverentsile “ATH - Tublist tüdrukust läbipõlenud naiseks”. Konverentsiga tähistame dr. Mari Järvelaidi 65. sünnipäeva.

Naiste aktiivsus- ja tähelepanuhäire on selgelt aladiagnoositud, kuid sage ja teiste psüühikahäirete poolt maskeeritud häire. ATH äratundmine parandab oluliselt raviedu ja toimetulekut. Konverentsil käsitletakse naiste ATH diagnoosimise ja ravi kaasaegseid põhimõtteid. Lisaks ettekannetele tutvustatakse haigusjuhtumeid ja illustreeritakse ravi tulemuslikkust spetsiaalselt selleks konverentsiks valmivate videoklippidega.

Zoomi keskkonnas toimuvale konverentsile on oodatud meditsiinitöötajad, psühholoogid, haridus- ja sotsiaalvaldkonna töötajad ning häirega isiklikku kokkupuudet omavad huvilised. Virtuaalsele konverentsile on võimalik registreerida vajutades SIIA.
Konverentsi osalustasu on 48 eurot (sisaldab käibemaksu) ning osaluslink saadetakse registreerunutele 20.09.2021.a. Konverents järelvaadatav nädala jooksul.

Osalejad saavad tõendi konverentsil osalemise kohta. Konverentsi maht on 6 akadeemilist tundi ning Eesti Psühhiaatrite Selts väljastab sellele 5 täienduspunkti.

Konverentsi ajakava on võimalik leida SIIT.

IMAGO