Sensuse omanikeringi lisandus uus partner, psühhiaater Katrin Orav

Alates 29. veebruarist 2016 liitus Sensuse omanikeringiga uus partner, riiklikult tunnustatud psühhiaater ja psühhoterapeut Katrin Orav.

Katrin on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning Tartu Ülikooli üldinternatuuri ja psühhiaatria residentuuri. Ta on töötanud psühhiaatrina SA PERH Psühhiaatriakliinikus, osaühingus Vaimne Tervis, nõustab Tallinna Vaimse Tervise Keskuse rehabiltatsioonimeeskonnas, on Kaitseressursside Ameti Meditsiinikomisjoni ekspert ja konsulteerib Rapla Haiglas.

Ta on töötanud lektorina Tervise Arengu Instituudis, Audentese Ülikoolis ja Tervishoiu Kõrgkoolis. Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia põhiväljaõppe ja pereteraapia algõppe, samuti läbinud kohtupsühhiaatria põhikoolituse, osalenud ettekannetega kodu- kui rahvusvahelistel seminaridel ja koolitustel.
Ta on Eesti Psühhiaatrite Seltsi liige (Ambulatoorse Psühhiaatria sektsiooni sekretär), Eesti Kognitiivse- ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni ning Euroopa Trauma ja Dissotsiatsiooni Ühingu liige.

IMAGO