Uute klientide registreerimisest

Hea teenusele pöörduja!

Täname, et meie keskuse võimaluste vastu huvi tunnete ja soovite end vastuvõtule registreerida.

Pärnu kliinikus on hetkel võimalik teenusele registreerida uusi pöördujaid koostööpartneri suunamisel ning tasulistele vastuvõttudele. Hinnakirjaga on võimalik tutvuda SIIN. Vastuvõtule registreerimine tööpäeviti 08:30-16:30 telefonil 521 2928 või e-posti teel parnu@sensus.ee.

Tallinna kliinikul on võimalik tulla teenusele väljaõppel paari- ja pereterapeudi Karin Lehtmäe vastuvõttudele. Samuti ootab teenusele uusi kliente meie logopeed ja eripedagoog Anneli Tuulik. Teistele teenustele registreerime uusi pöördujaid vaid koostööpartneri suunamisel. Tasulistele eraisikutele saame erandjuhtudel pakkuda vaid erakorralist vastuvõtuaega kliinilise psühholoogi vastuvõtule, mis toimub väljaspool kliinilise psühholoogi tavatööaega. Vastuvõtule registreerimine tööpäeviti 08:30-16:30 telefonil 53 415 708 või e-posti teel sensus@sensus.ee

Paide kliinikul on samuti hetkel võimalik registreerida uusi pöördujaid koostööpartneri suunamisel. Tasulistele eraisikutele pakume aegu vastavalt võimalustele ning ravijärjekorra pikkusele. Vastuvõtule registreerimine E-K 08:30-16:30 telefonil 5341 64 65 või e-posti teel sensus@sensus.ee.

IMAGO